Node Order (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Weight
it: Peso

en: order
it: ordine

en: Save order
it: Salva l'ordine

en: There is currently no content classified with this term.
it: Attualmente nessun contenuto è stato classificato con questo termine.

en: Weight for @title
it: Peso per @title
