Node Order (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Weight
jv: Urutan

en: Save order
jv: Simpen urutan

en: There is currently no content classified with this term.
jv: Saiki ora ana konten sing digolongaké marang tetembungan iki.

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
