Node Order (7.x-1.4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Save order
ku: پاشەکەوتکردنی ڕیز

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
