Node Order (7.x-1.4) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Title
no: Tittel

en: Weight
no: Vekt

en: Save order
no: Lagre rekkefølge

en: There is currently no content classified with this term.
no: Det finnes ikke noe innhold med denne termen foreløpig.

en: Weight for @title
no: Vekt for @title
