Node Order (7.x-1.4) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Weight
sr: Тежина

en: Save order
sr: Сачувај редослед

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
