Node Order (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Weight
hr: Težina

en: Save order
hr: Spremi poredak

en: There is currently no content classified with this term.
hr: Trenutno nema sadržaja u ovom pojmu.

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
