Node Order (7.x-1.5) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Weight
ja: ウェイト

en: order
ja: 注文

en: Save order
ja: 順序の保存

en: There is currently no content classified with this term.
ja: このタームに分類されたコンテンツはありません。

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
