Node Order (7.x-1.5) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Save order
km: រក្សាទុក​លំដាប់

en: There is currently no content classified with this term.
km: បច្ចុប្បន្ន​មិន​មាន​មាតិកា​ដែល​ត្រូវ​បាន​ចាត់​ចំណាត់​ថ្នាក់​​ជា​មួយ​ពាក្យ​នេះ​ទេ ។

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
