Node Order (7.x-1.5) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Weight
da: Vægt

en: order
da: rækkefølge

en: Save order
da: Gem rækkefølge

en: There is currently no content classified with this term.
da: Der er i øjeblikket intet indhold klassificeret med denne term.

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
