Node Order (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Weight
gl: Peso

en: order
gl: pedido

en: Save order
gl: Gardar pedido

en: There is currently no content classified with this term.
gl: Actualmente non hai contido clasificado con este termo.

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
