Node Order (7.x-1.5) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Save order
vi: Lưu thứ tự

en: There is currently no content classified with this term.
vi: Không có nội dung nào được liệt vào phân loại này.

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
