Node Ownership (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Approve
gu: મંજૂરી આપો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Subject
gu: વિષય

en: Contact information
gu: સંપર્ક માહિતી

en: Are you sure?
gu: શું તમને ખાતરી છે?
