Node Ownership (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Subject
az: Mövzu

en: Name
az: Ad

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Contact
az: Kontakt

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn
