Node Ownership (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Approve
bg: Одобри

en: Subject
bg: Тема

en: Available variables are:
bg: Достъпните променливи са:

en: Name
bg: Име

en: Notes
bg: Бележки

en: Timestamp
bg: Време

en: Contact
bg: Контакт

en: Approved
bg: Потвърдени

en: Pending
bg: В изчакване
