Node Ownership (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Approve
ca: Aprova

en: Subject
ca: Assumpte

en: Available variables are:
ca: Les variables disponibles són:

en: Name
ca: Nom

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Contact
ca: Contacte

en: Approved
ca: Aprovat

en: Pending
ca: Pendent

en: Are you sure?
ca: Esteu segur?

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Claim
ca: Demanda

en: Approve link
ca: Enllaç d'aprovació
