Node Ownership (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Approve
cs: Schválit

en: Subject
cs: Předmět

en: Available variables are:
cs: Dostupné proměnné jsou:

en: Name
cs: Jméno

en: Notes
cs: Poznámky

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Contact
cs: Kontakt

en: Approved
cs: Schváleno

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Declined
cs: Zamítnuto

en: Are you sure?
cs: Opravdu?

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí
