Node Ownership (7.x-1.2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Status
fil: Kalagayan

en: Approve
fil: Aprubahan

en: Subject
fil: Paksa

en: Name
fil: Pangalan

en: Contact
fil: Pakikipag-ugnay
