Node Ownership (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Subject
hy: Թեմա

en: Name
hy: Անուն
