Node Ownership (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Approve
is: Samþykkja

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Available variables are:
is: Tiltækar breytur eru:

en: Name
is: Nafn

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Contact
is: Tengiliður

en: Approved
is: Samþykkt

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Contact information
is: Tengiliðaupplýsingar
