Node Ownership (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Status
it: Stato

en: Approve
it: Approva

en: Subject
it: Oggetto

en: Available variables are:
it: Le variabili disponibili sono:

en: Name
it: Nome

en: Notes
it: Note

en: Contact
it: Contatto

en: Approved
it: Approvato

en: Pending
it: In sospeso

en: Contact information
it: Informazioni di contatto

en: Are you sure?
it: Si è sicuri?

en: Text to display
it: Testo da visualizzare

en: Approve link
it: Link di approvazione
