Node Ownership (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Approve
ka: დადასტურება

en: Subject
ka: სათაური

en: Available variables are:
ka: არესებული ცვლადებია:

en: Name
ka: სახელი

en: Contact
ka: კონტაქტი
