Node Ownership (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Approve
kk: Қабылдау

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Available variables are:
kk: Келесі ауыспалыларды қолдануға болады:

en: Name
kk: Аты

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Contact
kk: Контакттау
