Node Ownership (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Approve
km: អនុម័ត

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Available variables are:
km: អថេរ​ដែល​អាច​ប្រើ​បាន​មាន ៖

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង
