Node Ownership (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Approve
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸು

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Declined
kn: ತಿರಸ್ಕರಿಸಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ

en: Contact information
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಮಾಹಿತಿ

en: Text to display
kn: ತೋರಿಸಬೇಕಿರುವ ಪಠ್ಯ

en: Decline
kn: ತಿರಸ್ಕರಿಸು
