Node Ownership (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Name
my: အမည်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Approved
my: ခွင့်ပြုပြီး
