Node Ownership (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: Subject
ne: विषय

en: Name
ne: नाम

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Contact
ne: सम्पर्क
