Node Ownership (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Subject
pl: Tytuł

en: Available variables are:
pl: Dostępne zmienne to:

en: Name
pl: Nazwa

en: Notes
pl: Notatki

en: Contact
pl: Kontakt

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Declined
pl: Odrzucone

en: Are you sure?
pl: Czy jesteś pewien?

en: Nid
pl: ID węzła

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Decline
pl: Odrzuć

en: User uid
pl: ID użytkownika

en: Approve link
pl: Odnośnik zatwierdzający
