Node Ownership (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Approve
pt: Aprovar

en: Subject
pt: Assunto

en: Available variables are:
pt: As variáveis disponíveis são:

en: Name
pt: Nome

en: Notes
pt: Notas

en: Contact
pt: Contato

en: Approved
pt: Aprovado

en: Pending
pt: Pendente

en: Declined
pt: Recusar

en: Contact information
pt: Informações de contato

en: Are you sure?
pt: Você tem certeza?

en: Text to display
pt: Texto a ser exibido

en: Decline
pt: Recusar

en: Approve link
pt: Aprovar link
