Node Ownership (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Approve
ro: Aprobă

en: Subject
ro: Subiect

en: Available variables are:
ro: Variabilele disponibile sunt:

en: Name
ro: Nume

en: Notes
ro: Note

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Approved
ro: Aprobat

en: Pending
ro: În așteptare

en: Contact information
ro: Informații contact

en: Are you sure?
ro: Sunteți sigur(ă)?

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afişsat

en: Approve link
ro: Legătură aprobare
