Node Ownership (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Approve
sv: Godkänn

en: Subject
sv: Ämne

en: Available variables are:
sv: Tillgängliga variabler är:

en: Name
sv: Namn

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Contact
sv: Kontakt

en: Approved
sv: Godkänd

en: Pending
sv: Väntar på

en: Contact information
sv: Kontaktinformation

en: Are you sure?
sv: Är du säker?

en: Text to display
sv: Text att visa

en: Decline
sv: Avslå

en: Approve link
sv: Länk för godkännande
