Node Ownership (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Approve
th: อนุมัติ

en: Available variables are:
th: ตัวแปรที่สามารถใช้งานได้:

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Are you sure?
th: คุณแน่ใจหรือ ?
