Node Ownership (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Approve
uk: Схвалити

en: Subject
uk: Тема

en: Available variables are:
uk: Доступні змінні:

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Notes
uk: Примітки

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Contact
uk: Контакт

en: Approved
uk: Схвалено

en: Pending
uk: Очікування

en: Declined
uk: Відмовлене

en: Contact information
uk: Контактна інформація

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Decline
uk: Відхилити

en: User uid
uk: Uid користувача

en: Approve link
uk: Посилання на схвалення
