Node Ownership (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Body
af: Teks

en: Approve
af: Keur goed

en: Subject
af: Onderwerp

en: Available variables are:
af: Beskikbare veranderlikes is:

en: Name
af: Naam

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Contact
af: Kontak

en: Pending
af: Hangende
