Node Ownership (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Name
am: ስም

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት
