Node Ownership (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Approve
be: Дазволіць

en: Subject
be: Тэма

en: Available variables are:
be: Даступныя зьменныя:

en: Name
be: Імя

en: Notes
be: Заўвагі

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Contact
be: Кантакт

en: Pending
be: Чакае

en: Text to display
be: Паказваць тэкст
