Node Ownership (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Approve
bn: অনুমোদন দিন

en: Subject
bn: বিষয়

en: Name
bn: নাম
