Node Ownership (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Subject
bs: Naslov

en: Name
bs: Ime

en: Contact
bs: Kontakt

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz
