Node Ownership (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Status
cy: Statws

en: Subject
cy: Testun

en: Available variables are:
cy: Newidion sydd ar gael yw:

en: Name
cy: Enw

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Contact
cy: Cyswllt

en: Text to display
cy: Testun i ddangos
