Node Ownership (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Approve
da: Godkend

en: Subject
da: Emne

en: Available variables are:
da: Tilgængelige variable er:

en: Name
da: Navn

en: Notes
da: Noter

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Contact
da: Kontakt

en: Approved
da: Godkendt

en: Pending
da: Afventer

en: Contact information
da: Kontaktinformation

en: Are you sure?
da: Er du sikker?

en: Text to display
da: Tekst der skal vises

en: Decline
da: Afslå

en: Approve link
da: Godkend link
