Node Ownership (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Subject
eo: Temo

en: Available variables are:
eo: Disponeblaj variabloj estas:

en: Name
eo: Nomo

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Contact
eo: Kontakto
