Node Ownership (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Status
es: Estado

en: Approve
es: Aprobar

en: Subject
es: Asunto

en: Available variables are:
es: Las variables disponibles son:

en: Name
es: Nombre

en: Notes
es: Notas

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: Contact
es: Contacto

en: Approved
es: Aprobado

en: Pending
es: Pendiente

en: Declined
es: Rechazado

en: Contact information
es: información de contacto

en: Are you sure?
es: ¿Seguro?

en: Text to display
es: Texto para mostrar

en: Decline
es: Rechazar

en: User uid
es: UID del usuario

en: Approve link
es: Aprobar enlace
