Node Ownership (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Approve
fi: Hyväksy

en: Subject
fi: Aihe

en: Available variables are:
fi: Mahdolliset muuttujat ovat:

en: Name
fi: Nimi

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Approved
fi: Hyväksytty

en: Pending
fi: Odottaa

en: Declined
fi: Hylätty

en: Contact information
fi: Yhteystiedot

en: Are you sure?
fi: Oletko varma?

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: Decline
fi: Hylkää

en: Approve link
fi: Hyväksy-linkki
