Node Ownership (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Body
id: Isi

en: Approve
id: Setujui

en: Subject
id: Judul

en: Available variables are:
id: Variabel yang bisa digunakan:

en: Name
id: Nama

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: Contact
id: Kontak

en: Approved
id: Disetujui

en: Pending
id: Tertunda

en: Contact information
id: Informasi kontak

en: Are you sure?
id: Anda yakin?

en: Text to display
id: Teks untuk ditampilkan
