Node Ownership (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Status
ja: 状態

en: Approve
ja: 承認

en: Subject
ja: 件名

en: Available variables are:
ja: <br>
    利用可能な変数:

en: Name
ja: 名前

en: Notes
ja: ノート

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: Contact
ja: コンタクト

en: Approved
ja: 承認済み

en: Pending
ja: 処理待ち

en: Declined
ja: 拒否

en: Contact information
ja: 連絡先

en: Are you sure?
ja: 本当に良いですか?

en: Nid
ja: ノードID

en: Text to display
ja: 表示するテキスト

en: Decline
ja: 拒否する
