Node Ownership (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Approve
jv: Sarujuk

en: Subject
jv: Subyek

en: Available variables are:
jv: Variabel sing disediakna:

en: Name
jv: Jeneng

en: Contact
jv: Kontak

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna
