Node Ownership (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Subject
lt: Tema

en: Available variables are:
lt: Galima naudoti tokius kintamuosius:

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Notes
lt: Pastabos

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Pending
lt: Laukiama

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas
