Node Ownership (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Approve
mn: Зөвшөөрөх

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Name
mn: Нэр

en: Contact
mn: Холбоо барих
