Node Ownership (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Approve
mr: स्वीकार

en: Name
mr: नाव

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: Contact
mr: संपर्क
