Node Ownership (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Available variables are:
nl: Beschikbare variabelen zijn:

en: Name
nl: Naam

en: Notes
nl: Notities

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Pending
nl: In afwachting

en: Declined
nl: Afgewezen

en: Contact information
nl: Contactinformatie

en: Are you sure?
nl: Weet u het zeker?

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Decline
nl: Afwijzen

en: Approve link
nl: Link voor goedkeuren
