Node Ownership (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Subject
nn: Emne

en: Name
nn: Namn

en: Notes
nn: Notat

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Contact
nn: Kontakt
